کمپرس سازی خیبر اصفهان
 

یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن است که نخستین پروژه خود را  در آذر ماه سال ۱۳۸۲ تولید آزمایشی کامیونت ۶ تن را تحت لیسانس شرکت ISUZU ژاپن آغاز نمود.

شرکت بهمن دیزل نمایندگی رسمی خودروسازی ایسوزو ژاپن در ایران می باشد که محصولات این شرکت در داخل کشور مونتاژ و تولید می کند. بیشتر توجه شرکت بهمن دیزل به تولید خودروهای نیمه سنگین و کامیونت متمرکزشده است و بهمن دیزل بخش بزرگی از بازار کامیونت در ایران را در دست دارد.

مشتریان کلیدی شرکت بهمن دیزل عبارتند از وزازتخانه‌های دولتی، نیروهای مسلح (ارتش و سپاه)، شهرداری استانهای مختلف، شرکت‌های تولید کننده مواد غذایی، شرکت های لیزینگ از جمله شرکت لیزینگ بهمن، نمایندگیهای شرکت بهمن‌دیزل و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد. فروش محصولات شرکت بهمن‌دیزل از طریق ۸۸ نمایندگی فروش که در ۲۷ استان کشور انجام میگیرد. همچنین شرکت بهمن‌دیزل دارای بیش از ۳۰ نمایندگی خدمات پس از فروش و نمایندگی های مجاز تعمیراتی در سراسر کشور جهت ارایه خدمات به مشتریان می‌باشد.

هدف اصلی شرکت بهمن‌دیزل ورود به بازارهای جهانی بوده است که در سال ۱۳۸۷ با آغاز صادرات به کشور عراق به ارزش ۵.۵ میلیون دلار توانست به این مهم دست یابد و در حال حاضر قصد دارد با توسعه صادرات، بازار کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان را در دست گیرد.

مهمترین تامین‌کنندگان شرکت بهمن دیزل شرکت عصر بهمن بعنوان پل ارتباطی تامین قطعات CKD از مهمترین شریک تجاری شرکت بهمن‌دیزل یعنی شرکت ایسوزو ژاپن و مرکزتوسعه ساخت مرکز بهمن بموتور جهت تامین قطعات داخلی می‌باشد

منبع : https://trucks-car.com

 

برای استعلام قیمت ، با گروه کمپرسی سازی خیبر تماس بگیرید
تلفن: ۰۹۱۳۳۰۹۷۶۴۵
مدیریت : کریمیان